تماس ویدئویی ۸ نفره در واتس اپ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

واتس اپ محبوب‌ترین پیام رسان در جهان محسوب می‌شود، با این حال نقص‌های بزرگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، محدودیت در تعداد افرادی است که می‌توانند به صورت همزمان با یکدیگر ارتباط صوتی یا ویدیویی برقرار کنند. حالا به نظر می‌رسد این پیام‌رسان قصد دارد تعداد اعضای گروه‌ها برای تماس‌ ویدیویی و صوتی را دو برابر کند.

تستر کینگ

تماس ویدیویی در سال‌های اخیر مورد توجه شمار بالایی از کاربران بوده، اما با شیوع کرونا و خانه نشین شدن مردم، اهمیت آن بیش از پیش افزایش پیدا کرده است. بسیاری از اپلیکیشن‌ها امکان برقراری تماس ویدیویی یا صوتی به صورت همزمان میان تعداد بالایی از کاربران را فراهم می‌کنند، اما واتس اپ در این زمینه محدودیت دارد و تنها 4 کاربر می‌توانند به صورت همزمان با یکدیگر ارتباط ویدیویی داشته باشند.

تستر کینگ

در گذشته کدهای نسخه بتای واتس اپ از افزایش تعداد کاربران تماس تصویری گروهی خبر داده بودند، اما اخیر اطلاعات تازه‌ای در این زمینه از سوی WABetainfo منتشر شده. بر اساس این گزارش، واتس اپ به دنبال افزایش تعداد کاربران تماس ویدیویی تا 8 نفر است، البته کاربران اندروید و iOS برای استفاده از آن باید جدیدترین نسخه بتا را نصب کنند.

 

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#خبر
#اخبار
#نیوز
#خبر_فوری
#خبر_فوری_مهم
#واتس_اپ
#تماس_ویدئویی
#قابلیت_تماس_ویدویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *