۱۱ راهکار موثر برای تست برنامه های موبایل (۱)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

داشتن یک استراتژی خوب در تست یک برنامه به اندازه داشتن یک برنامه تست خوب ، مهم است. با داشتن استراتژی های کارآمد تست برنامه های تلفن همراه  ، میتوانید اطمینان حاصل کنید که نرم افزار شما حداکثر کارایی خود را داشته باشد و هزینه های آن نیز کاهش یابد.

با ما همراه باشید تا از این استراتژی ها بهره مند شوید.

  • چرا و به چه دلیل به استراتژی تست برنامه های تلفن همراه نیاز داریم؟

داشتن استراتژی برای رسیدن به هدف هایمان بسایر مهم است. این کار مواردی را که باید به عنوان بخشی از تست ها برای دستیابی به هدف کیفیت یا حداکثر پوشش در زمان موجود انجام شود را ذکر کرده است.

در مورد برنامه های تلفن همراه باید گفت که هر روز زمان بازاریابی در حال کاهش است.

برای غلبه بر رقابت با رقیبانتان ، باید برنامه های تلفن همراه خود را با عالی ترین کیفیت و یا زودتر از رقیبان خود آن را راه اندازی کنید. اینجاست که اهمیت استراتژی تست مطرح می شود.

هدف از استراتژی های تست ، کسب اطمینان از کیفیت خوب ، کارایی بالا و حداکثر پوشش نرم افزار در زمان محدود است. در این پست ما چند مورد از این استراتژی های تست که به آنها نیاز داریم را آورده ایم.

  • Devices : لیست تمامی دستگاه های موجود در بازار در اینترنت وجود دارد. این تعداد نیز روز به روز به صورت تصاعدی در حال افزایش است. این مورد منجر شده تا تست برنامه ها در همه ی این دستگاه ها تقریبا غیر ممکن است. بنابراین بهترین گزینه طراحی یک استراتژی برای انتخاب دستگاه هایی است که پذیرش آنها در آن بازار خاص یا پایگاه کاربری مورد انتظار باشد.
  • Emulators/Simulators : یکی دیگری از این استراتژی ها استفاده از شبیه سازها بوده است. به این ترتیب شما میتوانید پوشش بیشتری از دستگاه ها را با هزینه کمی داشته باشید.
  • Types of testing : یکی از اهداف طراحی استراتژی تست ، ذکر انواع تست های مورد نیاز برای برنامه های تلفن همراه است. انواع این تست ها نسبت به عملکرد برنامه های تلفن همراه ، بازارهایی که درآن راه اندازی شده است ، کاربران مورد انتظار و بسیاری از موارد دیگر انتخاب می شوند.

  • تفاوت بین تست برنامه های تلفن همراه و استراتژی تست

تست برنامه های موبایل و استراتژی تست اغلب با هم و یا به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما آنها یکسان نیستند. تفاوت های ظریفی بین تست برنامه ی تلفن همراه و استراتژی تست وجود دارد که به بررسی تفاوت های آنها می پردازیم.

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#آموزش_تست_نرم_افزار
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#محمدعماد
#راهکارهای_تست
#سناریو_تست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *