انواع ارورهای سایت – قسمت دوم

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تستر کینگ

معروف ترین ارور در رده ارورهای 4XX می باشد. به زبان ساده در سمت مرورگر یک صفحه و یا آدرسی درخواست می شود و این آدرس و یا صفحه وجود ندارد. حال ممکن است به خاطر اشتباه تایپی آدرس وجود نداشته باشد و یا قبلا وجود داشته و دیگر وجود ندارد. این نوع خطا برای سئو سایت ضرر دارد و پیشنهاد می شود به شکل اصولی رفع کنید و برای مانیتورینگ این نوع خطاها ابزار سرچ کنسول نیز وجود دارد.

  • ارور 408 Request Timeout

تستر کینگ

این ارور به معنای پایان رسیدن مهلت زمانی ارتباط شما با وب سایت است. زمانی که به هر دلیلی مشکلی در اینترنت شما و یا سرور سایت و یا ارتباطات بین اینترنت شما با سرور رخ می دهد این نوع خطاها به چشم بیاید. گاهی برای رفع این خطاها زدن کنترل F5 کافی هست و یا مراجعه در ساعت های دیگر و یا عوض کردن اینترنت از راه کارهای ساده و راهگشا برای عدم مشاهده این نوع خطاها می باشد.

  • ارور 500 Intemal server

تستر کینگ

این نوع ارورها مشخص نمی کند که دقیقا مشکل چه چیزی هست و گاهی نیاز است که شما برخی ارورهای رده 5XX را رفع کنید تا ارور 500 هم نیز رفع شود. گاهی ممکن است به دلیل مشکلات سیستم، اینترنت کاربر، کوکی و کش این نوع خطاها رخ دهد و گاهی هم به خاطر خطا در کدنویسی و مشکلات در تنظیمات سرور و هاست این خطا رخ دهد.

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#ارور
#ارور_سایت
#ارور_وب_سایت
#ارور_404
#Error
#ارور_وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *