انواع ارورهای سایت – قسمت آخر

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تستر کینگ

به دلیل بروز مسائلی بین سرورهای آنلاین که خارج از کنترل شما است رخ می دهد. با این حال گاهی اوقات هیچ مسئله ی خاصی وجود ندارد بلکه مرورگر شما فکر می کند این مشکل مربوط به تجهیزات شبکه ی خانگی شما است و یا علت دیگری دارد که خارج از کنترل شما است ولی غالبا این ارور یک خطای شبکه ای بین سرورهای اینترنت است، به این معنی که این خطا ناشی از رایانه یا ارتباط اینترنتی شما نیست.

تستر کینگ

بیشتر مواقع این خطا به این دلیل رخ می دهد که سرویس دهنده یا سرور بسیار مشغول است یا اینکه تعمیراتی در مورد آن در حال اجرا است. گاهی ممکن است به دلیل محدودیتهای اتصال، کنترل گر پهنای باند، منابع سیستم کلی، خرابی ایمنی هایی باشد و یا با ارتقای ورژن پی اچ پی سرور حل شود و با وجود برخی افزونه ها و یا داشتن تداخل بین کدها این نوع ارور را نمایش دهد.

تستر کینگ

این معنی را می دهد این خطا که یک سرویس دهنده (سرو) پاسخی به موقع از سرویس دهندهی دیگر که در تلاش برای بارگذاری صفحهی وب یا تکمیل درخواست مرورگر است، را دریافت نکردهداست. به بیان دیگر در بیشتر مواقع خارج از کنترل شما است تا بتوانید این خطا را رفع کنید و یا برقراری ارتباط با آن دستگاه فاقد سرعت کافی است چرا که هر قدر اتلاف زمان در سرور دیگر بیشتر باشد احتمال رخ دادن این خطا بیشتر می شود. پیشنهاد می شود با یک پراکسی دیگر و یا اینترنت دیگر و یا در زمان دیگر تست کنید.

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#ارور
#ارور_سایت
#ارور_وب_سایت
#ارور_404
#Error
#ارور_وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *