۱۲ نکته ای که رقبا می توانند در مورد تست بتا به شما بیاموزند(۱)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

این روزها رقابت زیادی در بازار وجود دارد. هر مشاغلی میخواهد اثبات کند که بهترین هستند و از سایر کسب و کارها برتری دارند. از آنجا که فناوری و استراتژی ها روز به روز در حال پیشرفت هستند ، فرصت بزرگی برای یادگیری از مشاغل دیگر وجود دارد.بزرگترین یادگیری ما از رقبا است.آنها می توانند موراد زیادی را به ما بیاموزند که شما می توانید به راحتی آنها را درک کنید و یا حتی بهبود ببخشید.

تست پذیرش کاربر (UAT) ، یکی از روش های تست نرم افزار بوده که در یک سناریوی واقعی اجرا می شود. UAT دارای دو نوع تست آلفا و بتا می باشد.

تست آلفا در شرکت انجام می شود ، در حالی که تست بتا یک تست میدانی است. در تست بتا نرم افزار در شرایط کاری در دنیای واقعی و توسط کاربران واقعی تست می شود.

12 نکته ای که می توانید در مورد تست بتا از رقیبان خود بیاموزید

ما در این پست 12 مورد از تست بتا که توسط رقبا آموزش داده شده است را آورده ایم ، با ما همراه باشید.

 • نکته مهمی که می توانید از رقبا بیاموزید تهیه چندین دستورالعمل قبل از انجام تست بتا بوده تا با یک استراتژی تست ، بدانید که چگونه باید تست بتا خود را آغاز کنید.
  برنامه ریزی درست و مناسب پروژه باید توسط همکارانتان نوشته و در آخر هم سر آن توافق داشته باشید. هدف از انجام تست بتا و چگونه دستیابی به این هدف هم باید برایتان روشن باشد. پس با تهیه یک برنامه ریزی مناسب ، این مراحل را به سادگی طی کنید.

 • انتخاب و جذب یک تیم مناسب از بتا تسترها نیز یکی از اصلی ترین موارد می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. اگر به تیم رقبای خود نگاهی انداخته باشید متوجه خواهید شد که دارای یک تیم تست حرفه ای هستند که به راحتی می توانند به تمام کارهای خود برسند.
  همچنین شما می توانید تیمی از متخصصان با تجربه بتا تسرها جمع کنید. نظرات و جنبه های مختلف باعث شده تا شرایط کاری مختلفی برای تست بتا فراهم و استفاده شود. اگر تیم بتا تستر شما از نظریه ها و تجربه های مختلف رقبایتان آگاهی نداشته باشند عملا برای شما کاربر خوبی نخواهند داشت.
 • اگر میخواهید ساختار نرم افزار خود را اصلاح کنید یا در آن تغییری ایجاد کنید ، می توانید از بازخورد کاربران نسبت نرم افزار های رقبای خود درس بگیرید. آنها با گرفتن بازخورد مناسب از کاربران خود ، اشکالات و نواقص که در طی تست بتا بدست آمده را رفع میکنند. با پذیرش این انتقادات و بازخوردها می توانید هنگام استفاده کاربر از نسخه بتا ، نرم افزار خود را بهبود ببخشید.
  بنابراین اگر نسبت به جمع آوری این بازخوردها کنید ، خیلی سریعتر میتوانید نرم افزار خود را بهبود ببخشید. خیلی از شرکت ها عادت دارند که از کاربران خود بطور مکرر بازخورد بگیرند تا مطمئن شوند که همه چیز به خوبی کار میکند. این بازخوردها میتواند به وصورت ارسال گزارشی از اشکالات ، پیشنهادات ، نظرسنجی و … باشد.
 • ابزارهای اصلی که توسط سایر شرکت های تست نرم افزار استفاده میشود را بیاموزید و سعی کنید تا مفاهیم ابزارهای مختلفی را که در تست بتا استفاده میشود را بیاموزید. یادگرفتن این موارد از شرکت های بزرگ و برتر کام نهادن در راه آنها خواهد بود.
  از ابزارهای مختلف استفاده کنید و از سازگاری آنها باخبر شوید. شما همیشه میتوانید روش های جدید را از رقبایتان بیاموزید. هر شرکتی روش مخصوص خود را برای انجام تست بتا بر روی سفارسات مشتریان خود دارد. مطمئن شوید که مهارت های لازم را که دیگر شرکت ها از ابزار ها برای انجام تست بتا استفاده میکنند را یادبگیرید و خودتان را ارتقا و بهبود ببخشید.

 • همانطور که نقشه چگونگی انجام تست محصولات را برنامه ریزی کردید ، مطمئن شوید که تمامی جنبه های مربوط به تست بتا را انجام میدهید. شرکت های بزرگ و برتر قبل از آنکه در شرایط واقعی قرار بگیرند ، از جنبه های مختلف برای تست عملکردهای نرم افزارها استفاده میکنند.
  آنها برای اینکه مطمئن شوند نرم افزارشان برای تست بتا آمده است یا خیر ، هر تست عملکردی را انجام میدهند. شما میتوانیید از آنها یاد بگیرید که چگونه تست های مختلفی را بر روی نرم افزارها در تست آلفا خود انجام میدهند. می توانید اطمینان داشته باشید که نرم افزار شما در تست بتا عملکرد خوبی خواهد داشت.

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#آموزش_تست_نرم_افزار
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#محمدعماد
#راهکارهای_تست
#سناریو_تست
#تست_آلفا
#تست_بتا
#تست_پذیرش_کاربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *