دلایل مهم تست نرم افزار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

7 دلیل برای اینکه نرم افزارهای شما نیاز به تست کردن دارند.

ما در دنیایی زندگی میکنیم که همگی به دنبال رسیدن به کمالات و بهترین ها هستیم ، جایی که ما متحمل برخی از اشتباهات هم هستیم. اگرچه بعضی اشتباهات هستند که به دلیل نداشتن اهمیت زیادی قابل چشم پوشی هستند ، اما برخی از اشتباهات نیز هستند که منجر به تاثیرات ناگوارتر خواهند شد ، که این اشتباهات می توانند باعث از دست رفتن ثروت و یا شهرت شما شوند.

این مورد نیز شامل کسانی که نرم افزارها را درست میکنند هم میشود. آنها آنقدر کار کشته و بلد کار نیستند ؛ پس نمی توانیم انتظار این را داشته باشیم که نرم افزاری که تولید میکنند بدون خطا باشد.

تستر کینگ

اشتباه کردن جرم نیست اما در عین حال باید برای کنترل که این اشتباهات راه حلی داشته باشیم تا کمترین آسیب ها را ببینیم.

تست نرم افزار بهترین روش برای به حداقل رساندن این خطاها در نرم افزارهاست. همچنین بهترین گزینه برای شما استخدام تستر نرم افزار برای کارهای شماست. اگر خودتان نرم افزارتان را تست کنید ، متوجه خیلی از اشتباهات نخواهید شد. بنابراین بسیار مهم است که شخص دیگری به بررسی نرم افزار شما بپردازد.

جدای از این توضیحات ، 7 دلیل وجود دارد که شما را برای انجام تست وسوسه میکند:

تستر کینگ

  • تست نرم افزار به خطاهای موجود در نرم افزار اشاره دارد. اگر منتظر آن هستید که بعد از اتمام تولید نرم افزار ، نرم افزارتان را تست کنید ، ممکن است که با یافتن خیلی از خطا ناچار به شروع مجدد برای تولید نرم افزارتان کنید. بنابراین تست کردن برنامه در هنگام توسعه نرم افزار یکی عاقلانه ترین کارهاست.
  • محبوبیت نرم افزار ها به این بستگی دارند که مشتری برای استفاده از آن چقدر راحت بوده و چه مقدار از آن رضایت دارند. بنابراین ، همیشه لازم است که نرم افزارها را تست کرده و از عدم وجود باگ ها قبل از رسیدن نرم افزار به دست مشتریان اطمینان حاصل کنید.

تستر کینگ

  • مشتریان برای خرید یک محصول ، کیفیت برایشان اولویت دارد. محصول با کیفیت پایین باعث میشود که مشتریان اعتماد به شما را از دست بدهند و بر روی تجارت شما تاثیر بگذارد. بنابراین ، مهم است که برای پیدا کردن خطاها در نرم افزارها باید تست بر رویشان انجام شود.
  • مردم همیشه به دنبال کالایی هستند که مقرون به صرفه باشند و دارای هزینه نگهداری کم و همچنین دارای نتایج دقیق و مداوم باشند. نرم افزار های پر از خطا باعث ایجاد هزینه های اضافی می شود و همین امر باعث از دست دادن مشتریان شما میشود. میبینید که تست نرم افزار چقدر مهم است؟!

تستر کینگ

  • هیچ مشتری ، محصولی که برایش کارایی و عملکرد مناسبی نداشته باشد را نمی پذیرد. بنابراین ، لازم است قبل از معرفی نرم افزار و انتشار آن بین مشتریان ، تست نرم افزار انجام شود تا خطاهای نرم افزار آشکار شود.
  • لازم است که به این اطمینان برسید که نرم افزار یا برنامه شما منجر به عدم موفقیت نشود ، این مورد میتواند باعث از دست رفتن پول زیادی شود و تمام تلاش های شما برای توسعه نرم افزار به هدر خواهد رفت.

تستر کینگ

  • برنامه یا نرم افزار با کیفیت و کارایی پایین باعث میشود که تصویر شما در بازار لکه دار شود ، مردم اعتماد به شما را از دست میدهند و شهرت شرکت شما متضرر خواهد شد.

تست نرم افزار به شما این امکان را میدهد که همه جوانب نرم افزار مثل سازگاری آنها با مرورگرها را بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه اشتباه ، فرصتی برای اصلاح بیابید. این مورد میتواند پس از آنکه نرم افزار به دست مشتریان میرسد ، باعث شکایت از برنامه شما شود.

تستر کینگ

شهرت و استقامت شرکت شما متقابلا به رضایت مشتری بستگی دارد. اگر از نرم افزار شما رضایت نداشته باشند که در آن صورت شهرت شما در معرض خطر خواهد بود. این مورد میتواند شما را تحت تاثیر قرار دهد و منجر به ضرر مالی شود و باعث میشود که مشتری به شما دیگر اعتماد نکند.

به نظر شما نیاز هست که برنامه و نرم افزار های شما تست شوند یا خیر؟

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#اهمیت_تست
#اهمست_تست_اپ
#اهمیت_تست_سایت
#اهمیت_تست_گیم
#اهمیت_تست_بازی
#اهمیت_تست_اپلیکیشن
#تست
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ
تست_سافتور
#تست_اپ_موبایلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *