انواع ارورهای سایت – قسمت اول

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تو این پست قصد این رو داریم تا شما را با انواع ارورهای مرتبط سایت آشنا کنیم. پس همراهمان باشید.

تستر کینگ

  • ارور 400 Bad Request

معنی درخواست بد یا نامناسب است، جهت رفع آن ابتدا مطمئن باشید آدرس صفحه وبسایت را درست وارد میکنید و سپس کوکی و کش سیستم خود را پاک کنید و دوباره تست کنید. از طرفی باید بررسی کنید که آیا این خطا فقط برای یک سایت رخ می دهد یا سایت های دیگر هم این خطا را مشاهده می کنید. اگر مورد دوم باشد به احتمال زیاد مشکل اصلی در سیستم شما و یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی هست که شما استفاده می کنید.

تستر کینگ

  • ارور 401 unauthorized

معنی این خطا این است که به احتمال زیاد شما در پی تلاش برای رفتن به یک صفحه هستید ولى ظاهرا اطلاعات مثل پسورد و یا یوزرنیم شما صحیح نمی باشد و یا آدرسی که تایپ کرده هستید اشتباه است، و یا دسترسی شما به پایان رسیده باشد. مثلا در برخی سایت های اشتراک ماهانه بدون آنکه پیغامی ارسال کنند که مشکل چیست بعد از پایان اشتراک این خطا را نشان میدهند که جالب نیست. و بهتر است با مدیر سایت در ارتباط باشید.

تستر کینگ

  • ارور 403 forbidden

این خطای معروف ممنوع بودن آن صفحه را به شما می گوید. به عبارتی شما به هر دلیلی حق دسترسی به آن صفحه و یا سایت را ندارید. این مشکل زمانی که تحریم باشیم بیشتر به چشم میخورد. راه حل ها به این شکل است، استفاده از VPN در زمان تحریم بودن و یا پاک کردن کش و کوکی مرورگر و تست دوباره آن با VPN ، بررسی آدرس سایت جهت صحت آن، وجود تداخل در افزونه ها و قالب های وردپرس، جوملا و … که در این شرایط بهتر است تک تک افزونه و قالب ها را غیرفعال و دوباره تست کنید.

این پست ادامه خواهد داشت.

 

مشاوره رایگان
0991-1001037
#تست_اپ
#آموزش_تست_اپلیکیشن
#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار
#تست_اپ_اندروید
#تست_اپ_آی_او_اس
#تست_وب_سایت
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تستر_کینگ
#تسترکینگ
#تست_سایت
#تست_وبسایت
#تست_وب_سایت
#ارور
#ارور_سایت
#ارور_وب_سایت
#ارور_404
#Error
#ارور_وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *