ابزارهای تست دستی – انتخاب راه حلی مناسب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

هماهنگی بین ابزارهای تست دستی و تست اتومات، یکی از رویکردهای استاندارد اساسی تضمین کیفیت، در هر شرکت برتر تولید نرم افزارهای سفارشی است. این نوع روند برای اطمینان از تشخیص سریع اشکالات اعمال میشوند و در نتیجه به تیم توسعه این امکان را میدهد تا بطور مشترک و کارآمد کار کنند.

طبق آمار منتشر شده، 77% کاربران هرگز کاربران دوباره از یک برنامه استفاده نمیکنند. خب این آمار یک آمار ناخوشایندی است که میتواند حتی خوش بین ترین فکرها را هم نیز تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، هزینه اشتباهات خیلی بالا است که بخواهید آن را بپذیرید. این نتایج میتواند شامل اینکه مشتری ناراضی باشد شود و متحمل ضرر های پیش بینی نشده باشد یا اینکه مشتریان به قدری ناامید از برنامه ی شده است که دیگر نمیخواهد به برنامه شما بازگردد که ممکن است دلیل آن اشکالات غیر منتظره در نرم افزار شما بوده باشد.

همه ی این اشکالات و بخش عمده ی آن، به دلیل انتخاب نادرست ابزارهای مفید تست نرم افزار منجر به حذف کامل برنامه در تلفن همراه کاربران شود.

خب ما قصد داریم با کارهایمان در این درصد گفته شده، دستکاری هایی رو انجام بدیم و بتوانیم دید شما را نسبت به آینده بهتر کنیم. در این پست با استفاده از ابزارهای تست دستی، تجربه کاربردی که شایسته ی مشتریان است را ارائه دهیم. ما در پست های قبلی خود چندین ابزار تست نرم افزار را معرفی کردیم. حتما پست را مطالعه کنید.

در این پست ما بهترین و راحت ترین سیستم های مدیریتی تست را انتخاب کردیم که برای تشخیص و گزارش گیری از باگ ها کارآمد و ایده آل باشد به ویژه هنگامی که در مورد استراتژی های تست دستی و بهترین روش ها صحبت میکنیم.

ابزارهای تست دستی برای تست نرم افزارها

TestObject

این ابزار یکی از آسان ترین ابزارهای تست دستی است که خدمات تست Web و موبایل را بصورت موازی و ابری در چندین دستگاه ارائه میدهد. این ابزار تولید سریع و موثر اشکالات را ارائه میدهد و از قابلیت نظارت عالی برخوردار است که به تسترهای نرم افزار و توسعه دهندگان کمک میکند تا اشکالات شناسایی شده را بلافاصله بدون از دست رفتن زمان اضافی برطرف کند. همچنین این قابلیت را دارد تا به سرعت Screen shot ایجاد، ذخیره و در یک مکان واحد به اشتراک گذاشته شود. همچنین میتوان آن را به GitHub و Jira متصل شود. این ابزار به عنوان یک سرویس وب و به عنوان یک برنامه مستقل در دسترس میباشد.

TestLog

TestLog یک راه حل مناسب برای مدیریت و نظارت بر فرآیند مدیریت تست در شرکت است. این ابزار علاوه بر ارائه ویژگی های مفید و کاربردی تست نه تنها به مهندسان کمک میکند تا موارد تستی را کنترل کنند بلکه به ایجاد یک برنامه ی کلی تست با چند کلیک کمک میکند. با استفاده از این ابزار، مهندسان QA رویکردهای برای کار خود دارند که میتوانند به سرعت آماری را که همراه با یک XML database است را ایجاد کند که این امر، نصب سریع و بدون دردسری را انجام میدهد. همچنین این ابزار یک اکانت 3 ماه رایگان با تمامی مزایای ابزار تست دستی QA ارائه میدهد.

QAComplete

QAComplete یکی دیگر از ابزارهای تستی است که به کاربران خود یک تجربه عالی ارائه میدهد و به آنها کمک میکند تا فعالیت های بخش QA و همچنین کل تیم توسعه نرم افزار را ترتیب دهد. به لطف در دسترس بودن ابزارهای مفید تست دستی، میتوان آن را برای هر مرحله از چرخه حیات نرم افزار سفارشی کرد. این ابزار فرصت های زیر را فراهم میکند:

  • Test case management
  • Test case organization and reporting
  • Jira test management
  • Bugs tracking
  • Organization of automation and manual test cases side-by-side
  • Reporting at your fingertips
  • Creation of test case templates
  • Flexible test management solutions, etc.

Qtool

این ابزار بطور گسترده در جامعه ی QA استفاده میشود. سازندگان این ابزار با تمرکز بر یک رابط کاربر پسند که به راحتی با ویژگی های تست پیشرفته برای سازماندهی سریع هر فرآیند تست سازگار است. این ابزار بیشتر مناسب تیم هایی است که از روش Agile برای توسعه نرم افزار خود استفاده کرده اند. بنابراین به راحتی با JIRA، VersionOne، Rally و سایر دیگر برنامه های مدیریت پروژه ادغام میشود. این ابزار یک پشتیبانی بسیار قوی در پاسخگویی برخوردار است.

ApTest Manager

این ابزار تحت وب، با هدف کلی قابلیت تنظیم تست دستی QA برای سازماندهی صحیح فرآیند تست و فرآیند رفع باگ ها در دسترس میباشد. این ابزار به مهندسین QA و تسترهای نرم افزار اجازه میدهد تا تمام اسناد مورد نیاز تست را در برنامه های تستی در یک مکان واحد، مشخصات تست، گزارش های تست و … جمع آوری کند. این ابزار فرصتی را برای شما فراهم کرده است تا 30 روز رایگان از آن استفاده کنید.

ابزارهای آزمایش نرم افزار راه حل های موثرتری ارائه می دهند

با کمک ابزارهای تستی نامبرده بالا، فرآیند مدیریت ایرادات روان تر میشود و به تیم ها این مزیت اضافی را میدهد که با ایجاد یک پایه محکم برای اجرای روش های تستی مناسب، مانند تست های Functional و Automation راحت تر استفاده کنند. امیدواریم بررسی های ما به بهینه سازی روند توسعه نرم افزار و دستیابی به بالاترین نتایج کمک کند.

 

با ما در ارتباط باشید!

0991-1001037

#تست_اپ
#تست_اپلیکیشن_اندروید
#تست_نرم_افزار_اندروید

#تست_اپلیکیشن
#تست_نرم_افزار_موبایل
#تست_اپ_اندروید
#تست_وب_سایت
#تسترکینگ
#تست_سایت
#ابزارهای_تست_خودکار_نرم_افزار
#تست_دستی_نرم_افزار
#آموزش_تست_نرم_افزار
#ابزار_تست_نرم_افزار
#ابزار_تست_دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *